Na Toraidhean againn

Càball Fiber Optic

Is e co-chruinneachadh a th ’ann an càball fibre optic, ris an canar cuideachd càball fiber optigeach a thèid a chleachdadh gus fiosrachadh a ghluasad tro bhuillean solais. Tha càball fibre optic air an togail bho aon no barrachd snàithleach fibre optic, air an daingneachadh agus air an dìon le stuth sònraichte gus deagh thogalaichean corporra a bhith aca rè togail loidhne cian-conaltraidh.

Tha fiber optigeach na theicneòlas a leigeas le solas siubhal air feadh tiùban glainne tana. Tha tiùban glainne le trast-thomhas sònraichte, mar as trice 9/125 airson ceanglaichean modh singilte. Tha snàithleanan air an dèanamh le diofar theicneòlasan a ’gealltainn gu bheil iad a’ lùbadh radius tiùb inbhean G652D, G657 A1, G657 A2. Tha corailean fiber air an toirt a-steach le dathan eadar-dhealaichte, a tha a ’dèanamh an ceangal gu furasta rè splicing cores càball.

Tha grunn sheòrsaichean chàbaill aig Jera a tha an urra ri raon an tagraidh, leithid:
1) Càball fiber optic prìomh loidhne
2) FTTH càball fiber optic drop
3) Càball fiber optic cuairteachaidh a-staigh
4) Càball fibre optic duct
Tha diofar sheòrsaichean càball air a dhèanamh suas de dhiofar phàirtean agus air an cleachdadh airson diofar thagraidhean. Bidh cuid de thagraidhean ag iarraidh dearbhadh uisge, neart meacanaigeach àrd, resistant UV agus bidh sinn a ’daingneachadh cuid de stuth (Uèir stàilinn, RFP, snàth aramid, jelly, tiùb PVC msaa) ann an càball gus a choileanadh a leasachadh.

Shoirbhich le Jera fuasgladh càball fibre optic airson togail lìonra GPON, FTTx, FTTH. Faodar an càball optic againn a chuir an sàs air slighean lùb meadhanach no mìle mu dheireadh airson togalaichean gnìomhachais, còmhdhail rèile agus rathaid, togalaichean gnìomhachais, ionadan ceann-latha agus ect.

Chaidh an càball againn a dhearbhadh ann an obair-lann factaraidh no obair-lann 3mh pàrtaidh, sgrùdadh no deuchainn a ’toirt a-steach call cuir a-steach agus deuchainn call tilleadh, deuchainn neart tensile, Deuchainn Rothaireachd teòthachd agus taiseachd, deuchainn aois UV agus msaa a tha a rèir inbhean IEC-60794, RoHS agus CE.

Tha Jera a ’tabhann a h-uile goireas cuairteachaidh lìonra optic fulangach co-cheangailte leithid: clamp càball fiber optic, cordaichean pacth fiber optic, dùnadh splice fiber optic, bogsa crìochnachaidh fiber optic agus msaa.

Faodaidh tu fios a chuir thugainn airson fiosrachadh san àm ri teachd!